www.hotel-ubytovani.com
 

Penzion PLOC ubytování Harrachov

 
 
 
Penzion Harrachov Ploc - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Harrachov Ploc - disponuje restauracíPenzion Harrachov Ploc -  je k dispozici připojení na internetPenzion Harrachov Ploc -  je k dispozici letní terasaPenzion Harrachov Ploc - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Harrachov Ploc - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Harrachov Ploc - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Harrachov Ploc - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion PLOC
Harrachov 627, Harrachov 51246
Česká Republika
Pension-Harrachov-Ploc@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 23 m/s
Penzion Ploc ubytování Harrachov Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion PLOC - ubytování Harrachov | Vítejte

 
Penzion Harrachov Ploc Příjemný rodinný pension Radky a Pavla Plocových byl otevřen v roce 1996.

Penzion Ploc nabízí ubytování v Harrachově, malebném lyžařském horském středisku v Krkonoších. Penzion je umístěn v klidné části centra Harrachova a jen 200 m od čtyřsedačkové lanové dráhy na Čertovu Horu. 

Krkonoše Harrachov ubytování
Penzion Ploc v Harrachově má pro své hosty připraveno ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky (max. 12 osob). Všechny pokoje mají samostatné sociální zařízení a jsou vybaveny TV a satelitem. WI-FI internet zdarma. 

Penzion Ploc v Harrachově restaurace - stravování
Součástí penzionu Ploc je restaurace s kapacitou 35 až 40 míst. Ubytování včetně snídaně. Hosté mají možnost si k pobytu přiobjednat polopenzi nebo plnou penzi. 

Harrachov ubytování penzion Ploc služby
K dispozici půjčovna lyží a lyžařského vybavení a v létě horských kol. Lyžařská škola v místě. Profesionální personál penzionu Ploc Vám bude neustále k dispozici - bohaté zkušenosti a ochotný přístup.

Dovolená na horách Krkonoše Harrachov
Pension Ploc najdete v centru Harrachova jen 200 m od sedačkové lanovky, lyžařského areálu a běžecké magistrály. Přímo v Harrachově můžete navštívit řadu zajímavých míst. V objektu harrachovské sklárny je historická brusírna skla a malý pivovar a vedle sklárny je kaple sv. Alžběty se skleněným zvonkem. Mezi zajímavosti Harrachova se též právem řadí ozubnicová železniční dráha mezi Tanvaldem a Harrachovem, která byla vyhlášena národní technickou památkou. Mumlavské vodopády patří k nejvyhledávanějším turistickým cílům západní části Krkonoš.